Український  Русский  
  Вхiд
    
20.05.2011

ЄХА сумнівається у достовірності даних по 86% досьє.

Європейське Хімічне Агентство повідомляє, що з 400 перевірених REACH досьє близько 86% не відповідають вимогам Регламенту.

У законі REACH є кілька умов, які дозволяють скоротити обсяг наданих в ЄХА даних за деякими типами ізольованих проміжних речовин. Зокрема, таке послаблення можливо, якщо речовини відповідають визначенню «проміжної речовини», записаному в пункті 3 (15) Регламенту REACH, а також якщо речовини виробляються та/або використовуються в строго контрольованих умовах.

Агентство вказало на основні моменти в перевірених досьє по проміжних продуктах, де була виявлена недостатність наданої інформації. Зараз ЄХА запропонувало деяким компаніям, реєструючим проміжні речовини, доповнити свої досьє відсутньої або відсутньою інформацією. Решті реєстрантам ЄХА запропонувало провести додаткову роботу над своїми досьє до укладення ЄХА і, самостійно або вдаючись до допомоги форумів SIEF, зібрати дані для досьє, щоб продемонструвати виконавчим органам по REACH своє бажання відповідати оновленим вимогам Керівництва по проміжних речовинах.

Керівництво по проміжних речовинах було оновлено у грудні 2010 року з метою введення нового визначення проміжних речовин. Раніше в цьому році дане визначення було погоджено з Комісією ЄС, ЄХА та країнами-членами ЄС, але при цьому було різко відкинуто промисловцями Євросоюзу.

Реєстрант повинен надавати інформацію про речовину, продукти його перетворення і/ або інформацію про виробничі процеси, пов'язані із зареєстрованими речовинами. Це необхідно для доказу того, що використання речовини відповідає його визначенням, як ізольованого проміжного продукту, повідомляє Агентство.

Також ЄХА повідомляє, що в реєстраційне досьє повинна входити інформація про управління ризиками, суворості контролю вмісту речовини і технічних засобах контролю.

Особливий нагляд за реєстраційними досьє по ізольованим проміжним речовинам буде продовжуватися до того моменту, поки ЄХА не буде впевнене, що всі пробіли в реєстраційних досьє будуть заповнені.Тому