Український  Русский  
  Вхiд
    

Ласкаво просимо!

Українське Хімічне Агентство є партнером Всеросійської Організації Якості (Росія) і входить у міжнародну Групу Компаній СПЕЦІНТЕРПРОЕКТ, членами якої є також компанії «Спецінтерпроект» (Москва) і «SpetsInterProject Oy» (Хельсінки).

Наша місія — гарантія економічних інтересів українських виробників у Євросоюзі. Ми здійснюємо професійний супровід міжнародного бізнесу й кваліфіковане консультування українських компаній з Європейського Законодавства, що стосується правил реєстрації, оцінки, дозволу й обмеження хімічних речовин (REACH). Наші фахівці ознайомлені з Європейською законодавчою базою й з деталями функціонування системи REACH.

Сьогодні Група Компаній СПЕЦІНТЕРПРОЕКТ є призначеним Єдиним представником декількох десятків виробників, розташованих на пострадянському просторі. В їхніх інтересах ми завершили підготовку документації й Попередню реєстрацію речовин. Серед наших клієнтів - великі підприємства хімічного й нафтопереробного комплексу, чорної й кольорової металургії, федеральні державні підприємства.

Наша Європейська компанія SpetsInterProject Oy спеціалізується виключно на проведенні угод за правилами чинного законодавства REACH, що дозволяє надавати партнерам і клієнтам послуги на високому професійному рівні.

Вибравши Українське Хімічне Агентство як партнер для проведення Реєстрації речовин у складі експортованої продукції, Ви будете захищені від можливих недобросовісних дій європейських партнерів не тільки Законодавством ЄС, але й, у першу чергу, Українським законодавством. Це випливає з того факту, що договір на реєстрацію продукції в Європейському Хімічному Агентстві (ЕХА) буде укладений між українськими підприємствами.

Ми першими ознайомимо Вас із усіма новими інструкціями ЕХА, змінами й доповненнями, внесеними в Регламент, дамо конкретні пропозиції з вирішення складних ситуацій при реєстрації - адже офіс нашого підприємства в м. Хельсінки перебуває в лічених кроках від будинку ЕХА!

З повагою, Азаренков Володимир Ілліч,
генеральний директор Українського Хімічного Агентства.


Переклади офіційних документів


Регламент (ЕС) № 1907/2006 - переклад у чотирьох книгах

Повний професійний переклад регламенту REACH з посторінковою відповідністю оригіналу.

зразок перекладу

замовити переклад

Регламент (ЕС) № 1272/2008 - переклад у чотирьох книгах

Повний професійний переклад регламенту CLP з посторінковою відповідністю оригіналу.

зразок перекладу

замовити переклад


 
Регламент REACH
Новини

Архів новин